Son Dakika
18 Ocak 2016 Pazartesi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Anketi

28 Ekim 2012 Pazar, 17:35
Ankara Büyükşehir Belediyesi Anketi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına kimin gelmesini istersiniz? Kim bu görevi daha iyi yerine getirir? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in seçildiği tarih olan 29 Mart 2009’dan beri verdiği hizmetten memnun musunuz? Bir sonraki yerel seçimler 30 Mart 2014’te yapılacaktır. Bu anketin gelecek seçimin sonucunu anlamak açısından az da olsa katkısı olacağını düşünüyoruz.


 • 8 Yorum

  1. esas ülkücü

   09 Mart 2014 at 18:03

   geçin o işleri.eskiden melihle ugraşıyorduk şimdi birde mansur çıktı.chp liler alın hayrını görün.biz adayımız MEVLÜT KARAKAYA YA OY VERECEGİZ.BİZ PAZARA KADAR DEGİL ÖLENE KADAR ÜLKÜCÜYÜZ.

  2. medet akcanca

   13 Şubat 2014 at 21:29

   mevlüt başkan geliyor gözün aydın ankara

  3. sefa

   10 Şubat 2014 at 20:16

   mansur yavaş sağ sol davası yok temiz bi insan gelsin bu sülüklerden bıktık artık

  4. sokrates

   15 Ocak 2014 at 12:16

   bencede ali babacan olmalıydı sayın başkan melih gökçek bu kez zor diyorum oda bunun farkında güle güle demek gelir elimizden :))

   • Misafir

    10 Şubat 2014 at 21:33

    Ankara’ya hizmet edecek başkan gerekli. Ali Babacan belediyede başarılı olamaz.Tek ve vazgeçilmez aday Mansur Yavaş.

  5. Mehmet Emir Bozbey

   24 Şubat 2013 at 06:47

   Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına Adalet ve Kalkınma partisinin gelmesini isterim.Bu görevi Ali Babacan’ın en iyi şekilde yerine getireceği inancındayım.Melih Gökçek’in verdiği hizmet ise takdire şayandır,ancak 3 dönem kuralına takıldığı için belki parlamentoya girer.Mecliste de önemli katkıları olacak önemli bir isim benim fikrime göre Melih Gökçek.

   • Misafir

    10 Şubat 2014 at 21:49

    Gökçek kendine hizmet ediyor. Ankara’ya 12 yılda 1 km metro yapmadı.Sebebi rant olmaması. Onun için imara, mahkeme kararlarına rağmen, inşaat işleriyle ve alt geçitlerle şehri altüst etti. Başkent saksı içinde ithal ağaçlarla borçlandırıldı.Sögütözünde saksı içindekiler milyarlarca masrafa rağmen yeni söküldü, yeni ithal ağaçlar dikiliyor. Bunlar da yakında kuruyacak çünkü orta refüjlerde yeşillik bırakmadı, ithal ağaçları betonun üstüne dikiyorlar.Bu paralar da heba olacak. Çukurambarda Nevin Gökçek Atlantik Eğitim kurumları açtı, park alanının içine ve diğer parklar dururken bu okulun hizasını park yaparak süsledi.Yıllardır diğer parkları Bölge park yeri ilan ederek Çankaya belediyesine yaptırmadı.Kendisi de yapmadı.Sebla evleri ile Konya yolu arasına Nevin Gökçek Atlantik Eğitim Kurumlarına ait 40 kat üstünde yurt binası yapıldı.Bunun yerini nasıl sağladı.Para vererek mi yoksa imar planlarını bozarak,kamu hizmet alanlarını daraltarak yokederek sağlıyor.Belediye niye rantlı bölgede bina yapıp satar,bunca hizmet varken. Bu mu Belediye başkanlığı.Ankaralının bundan sonra aklı selimiyle düşünerek hizmet edecek adaya yani Mansur Yavaş’a destek olmaları Ankara’nın geleceği için çok önemli.

    • Misafir

     10 Şubat 2014 at 21:57

     Mansur Yavaş’a ve hizmetine Ankara’nın acil ihtiyacı var. Artık başkent, mühendislerle,mimarlarla,hekimlerle,bilim adamları ile sivil toplum örgütleriyle, en önemlisi de ankara halkıyla kavgalı ve kavgacı, Melih Gökçek’i bir dönem daha çekemez. Ankara’nın rantlı bölgelerinden elinin seçimde çekilmesi gerekir. Siyaset üstü bir aday,temiz dürüst,mal beyanını açıkça beyan eden(Gökçek gibi saklamayan) hakiki Ankara’lı ve Ankaralının dostu, hizmet adamı Sayın Mansur Yavaş’ı seç, demokraside sınıfı geç

  Yorum yazın...

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir