Son Dakika
17 Ocak 2016 Pazar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anketi

28 Ekim 2012 Pazar, 17:45
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anketi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına kimin gelmesini istersiniz? Kim bu görevi daha iyi yerine getirir? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın seçildiği tarih olan 29 Mart 2009′dan beri verdiği hizmetten memnun musunuz? Bir sonraki 2014 yılında yapılacaktır. Bu anketin gelecek seçimin sonucunu anlamak açısından az da olsa katkısı olacağını düşünüyoruz.


 • 5 Yorum

  1. ufuk ak

   26 Mart 2014 at 01:52

   Ortada büyük bir oyun var önemli olan kendi irademizi kullanmak !!!
   Recep Tayyip Erdoğan büyük usta biz farkındayız bu oyunların düşmanların belli faiz zenginleri din düşmanları İsrail köpekleri herşey ortada YANINDAYIZ BÜYÜK USTA …

  2. ömer oguz

   14 Şubat 2014 at 23:24

   oyumuz ailece C H P ye busaatten sonra A K P yi düşünmüyorum

  3. mevlüt

   28 Ocak 2014 at 11:44

   Değerli sarıgül nefes almak için 30 mart sonrasını sabırsızlıkla bekliyoruz; denizlerimiz dolduruldu yeşillerimiz katledildi , güneşimiz çalındı trafik içinden çıklmaz hale geldi ,bu din tüccarları bize hayat alanı bırakmadı..ben inankıyorum yıgdıkları haram paraları yemek için artık vakitleri kalmadı hem ALLAHA hem tarihe bunların hesabını verecektir bunlar.!!!!

  4. türküm

   07 Mart 2013 at 10:08

   doğru söylüyorsunuz beyler bugun deprem olsa daha önceki hükümetlerin insanların toplanması icin ayrılan 480 arazilerin 240 tanesinin büyük şehir belediyesi tarafından peşkeş cekildiğini nasıl unutuyorsunuz bırakın gerisini hangisini acıklayım hizmet etmişler şöyle askarı ücret 800 lira iken bunların ve yandaş olanların sonradan nasıl zengin olduklarına bi bakın sözde müslümanlar

  5. özer şahin

   05 Mart 2013 at 09:10

   sayın ibb başkanı kadir topbaş beyefendi tekrar ak partiden aday olursa yine ibb başkanlığını çok fazla oy farkyla alır kazanır çünkü maşaallah çok iyi çalışıyor ve onun hizmetlerinden çok memnunuz hiç kimsnin yapamadığını sayın ibb başkanı kadir topbaş beyefendi yaptı bir dönem daha ibb başanlığını adaylığını koysun kazansın zaten çok seviyoruz sayıyoruz saygıyla sevgiyle çalışmasını çok beğeniyoruz ailecek saygılarımla sevgilerimle.

  Yorum yazın...

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir