Facebook Twitter Youtube Rss

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anketi

28 Ekim 2012 1.276

istanbul buyuksehir belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anketi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına kimin gelmesini istersiniz? Kim bu görevi daha iyi yerine getirir? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın seçildiği tarih olan 29 Mart 2009′dan beri verdiği hizmetten memnun musunuz? Bir sonraki yerel seçimler 2014 yılında yapılacaktır. Bu anketin gelecek seçimin sonucunu anlamak açısından az da olsa katkısı olacağını düşünüyoruz.

Yazıya 5 yorum yapılmış

 1. özer şahin, (05 Mart 2013):

  sayın ibb başkanı kadir topbaş beyefendi tekrar ak partiden aday olursa yine ibb başkanlığını çok fazla oy farkyla alır kazanır çünkü maşaallah çok iyi çalışıyor ve onun hizmetlerinden çok memnunuz hiç kimsnin yapamadığını sayın ibb başkanı kadir topbaş beyefendi yaptı bir dönem daha ibb başanlığını adaylığını koysun kazansın zaten çok seviyoruz sayıyoruz saygıyla sevgiyle çalışmasını çok beğeniyoruz ailecek saygılarımla sevgilerimle.

 2. türküm, (07 Mart 2013):

  doğru söylüyorsunuz beyler bugun deprem olsa daha önceki hükümetlerin insanların toplanması icin ayrılan 480 arazilerin 240 tanesinin büyük şehir belediyesi tarafından peşkeş cekildiğini nasıl unutuyorsunuz bırakın gerisini hangisini acıklayım hizmet etmişler şöyle askarı ücret 800 lira iken bunların ve yandaş olanların sonradan nasıl zengin olduklarına bi bakın sözde müslümanlar

 3. mevlüt, (28 Ocak 2014):

  Değerli sarıgül nefes almak için 30 mart sonrasını sabırsızlıkla bekliyoruz; denizlerimiz dolduruldu yeşillerimiz katledildi , güneşimiz çalındı trafik içinden çıklmaz hale geldi ,bu din tüccarları bize hayat alanı bırakmadı..ben inankıyorum yıgdıkları haram paraları yemek için artık vakitleri kalmadı hem ALLAHA hem tarihe bunların hesabını verecektir bunlar.!!!!

 4. ömer oguz, (14 Şubat 2014):

  oyumuz ailece C H P ye busaatten sonra A K P yi düşünmüyorum

 5. ufuk ak, (26 Mart 2014):

  Ortada büyük bir oyun var önemli olan kendi irademizi kullanmak !!!
  Recep Tayyip Erdoğan büyük usta biz farkındayız bu oyunların düşmanların belli faiz zenginleri din düşmanları İsrail köpekleri herşey ortada YANINDAYIZ BÜYÜK USTA …

Yorum yap

ANKET

2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimine Kimin Aday Olmasını İstersiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...