Kamuoyu Araştırmaları

[wpsqt name=”Kamuoyu Yoklaması” type=”survey”]


 • 2 Responses to Kamuoyu Araştırmaları
  1. bucalı diyor ki:

   Ben bu yaşıma kadar TÜRKİYE de şunu gözlemledim.CHp kavgacı,karalayıcı,kışkırtıcı,engelleyici bir parti konumuna gelmiştir.son gezi ve odtü olayları bunları açıkça ortaya koymuştur.tokyonu kazanmasına sevinen bir parti Cumhuriyetin bir partisi olamaz.Milli takım yenildiğinde sevinen bir parti TÜRKİYE nin partisi olamaz.Sanki bu parti DHKp arka bahçesi gibi olmuşlardır.
   BU VATAN 30 KUPONA ALINMADI BEYLER.

  2. ERDAL diyor ki:

   Halkın çoğu seçim öncesi diyor ki kim çok oy alırsa ben ona vereceğim.Ekonomik yönden güçlü parti anket şirketlerini satın alıyorlar. Hep birlikten aşağı yukarı aynı sonuçları yazarak istediği partiye yönlendirmiş oluyor.ve gerçek düşüncesinden kaydırıp oyunu istemediği bir partiye vermiş oluyor. Soruyorsun neden kendi partine kullanmadın diye. cevap benim partim kazanamaz bari oyum zayi olmasın. İşte bu düşüncedeki şahıslar da iktidar partisini belirlemiş oluyor.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>