Mustafa Sarıgül’ün Yeni Seçim Anketi

11 Mart 2013 Pazartesi, 21:13
Mustafa Sarıgül’ün Yeni Seçim Anketi

Türkiye Değişim Hareketi’nin başında bulunan Şişli Belediye başkanı Mustafa Sarıgül, yerel seçimlere 1 yıl kala, seçim çalışmalarına başladı. Mustafa Sarıgül’ün düzenlediği seçim anketinde katılımcılara: “Mustafa Sarıgül’ün İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olmasını ister misiniz?” ve “Mustafa Sarıgül’ü başbakan olarak görmek ister misiniz?” şeklinde iki soru soruldu.

mustafa sarigul anketi Mustafa Sarıgülün Yeni Seçim Anketi

Mustafa Sarıgül’ün yaptırdığı ankete verilen cevaplara göre katılımcıların çoğunun Mustafa Sarıgül’ü İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olarak görmek istedikleri ortaya çıktı. Ancak sonuçların tam olarak netleşmediği de belirtildi.

TDH (Türkiye Değişim Hareketi) ile beraber büyük bir ivme kazanan Mustafa Sarıgül, Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığına adaylığını koyduğu 2009 yerel seçimleri sırasında çalışmalarına ara vermişti. 4 yıl aradan sonra tekrar çalışmalara başlayan Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye katılıp katılmayacağı ve seçimlere CHP çatısı altında girip girmeyeceği ise şimdilik belirsiz durumda.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>