Son Dakika
19 Ocak 2016 Salı

Yerel Seçim Anketi

16 Ocak 2014 Perşembe, 23:25
Yerel Seçim Anketi

Günden güne her şey değişiyor. Siyaset de bu değişimin içine dahil olan olgulardan birisi. Türkiye gündemi, son zamanlarda siyaset konusunda bir hayli sarsıntılı dönemler geçiriyor. Durum böyle olunca, çoğu partinin oy oranları seçimlerin de yaklaşmasıyla sorgulanmaya başlandı.

Yerel Seçim Anketi

İnsanlar yerel seçimlerde düşünceleri doğrultusunda oy verdikleri partilerin başa gelip gelemeyeceğini merak içinde beklerken, yerel tabloları da, bu merakın giderilmesinde bir ölçek de olsa fikir verebiliyor. Merak içinde olanlar, seçim anketlerinde oylarını da kullanıyor.

gün be gün yaklaştıkça, yaşanacak olan değişimler siyaset ve politika yorumcularıyla can buluyor. Siyasi haberler ve politikanın gündemden hiç düşmemesi de, son günlerde yaşanan olumsuzluklara dayanıyor. Yolsuzluk operasyonları haberlerinin ardı arkası kesilmezken, yargı sürecindeki görevli kişilerin değişimleri de hız kesmeden sürüyor.

Yerel seçim anketleri, yaşanan bu olayların etkisiyle, hareketli dönemler geçiriyor. Yerel seçim anketlerinde gün be gün hız kesmeden ilerleyen bu değişim, siyasete ilgi duyan kişilerin ve ülke geleceğine önem veren insanların paylarıyla da hareketliliğini sürdürüyor. Siyaset haberleri, en güncel ve doğru yorumlarıyla, eleştirel bakış açılarıyla, bir bir siyasetçilerin elinden geçiyor.

Sitemizde de siyaset haberleri, güncelliğini yitirmeden düzenli bir şekilde takipçilerine aktarılmaya çalışılıyor.

Yerel seçimler, hareketliliği hızlandırırken, bir yandan da yaklaşan seçim fikir sahibi olmak isteyenlerin önüne seçim anketlerini sunuyor.

Adalet ve Kalkınma ismiyle kurulan ve başkanlığını Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı ve Cumhuriyet tarihinde en uzun iktidarda kalma rekorunu kıran AKP, yerel seçimler’de kan kaybedecek mi, kaybetmeyecek mi gibi sorulara cevap arayanlar, sitemizdeki anketleri değerlendirebilir.


  • Yorum yazın...

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir